САУТЕМПТОН ЈЕ У ФОРМИ: Свеци ДЕКЛАСИРАЛИ Брентфорд

ФК Саутемптон савладао је Брентфорд (4:1) у оквиру 18. кола Премијер лиге.

МИТАР СЕ ВРАЋА У ГОЛГЕТЕРСКУ ФОРМУ: Србин стрелац против Пауновићевог Рединга (ВИДЕО)

ГАЋИНОВИЋ ОДЛАЗИ ИЗ ХОФЕНХАЈМА: Мијат стиже у Серију А, тражи га легендарни голгетер

ДУЛЕ БАШ ЗАЦЕПИО: Позанто колику плату је Влаховић тражио од Арсенала, Тобџије се ПУШЕ (ФОТО)

Свеци су до предности дошли већ у петом минуту меча, корнер је извео Ворд-Прауз, Беднарек је био највиши у скоку и постигао свој треећи гол у сезони.

Гости су брзо одговорили, играо се 23. минут када је Џанелт погодио мрежу противника за 1:1.

Ипак, домаћин преко аутогола Фернандеза стиже до новог вођства у 37. минуту, а у наставку меча још два гола у мрежи противника. Прво је Албанац Броја погодио у 49. минуту, а коначан резултат је поставио Че Адамс у 70. минуту утакмице.

Саутемптон је у серији од пет утакмица без пораза у свим такмичењима и сада су на 11. месту, док је Брентфорд на 13. позицији.

Најновије вести из света фудбала можете наћи ОВДЕ.