САВО ЈЕ БИО ЉУТ: Милошевић задовољан победом, али му је ОВО много ЗАСМЕТАЛО!

Србија Данас/Телеграф
Partizan
Партизан / Извор: Фото: ФК Партизан

Црно-бели се тријумфално опростили од Белека.

Партизан је победом завршио припреме у турском Белеку савладавши у последњој провери екипу Рожемберока са 2:1 (извештај прочитајте ОВДЕ). Водећи гол за црно-беле постигао је Сејдуба Сума, док је други погодак био аутогол словачког фудбалера Матеја Чурме.

СКАНДАЛ У НБА: Једном од НАЈБОЉИХ играча света Г*ЛА девојка игра у крилу! Ухваћен у БАХАНАЛИЈАМА (ВИДЕО)

ЦЕО СТАДИОН ОСТАО ЈЕ БЕЗ ДАХА: Само се СРУЧИО на траву и остао без СВЕСТИ! (ВИДЕО)

ОДЛУЧИО ВЕТАР У ЛЕЂА: Голман Партизана проговорио о судијама и ПЛУС 11 у корист Звезде!

Тренер Партизана Саво Милошевић изразио је задовољство игром својих играча против Ружомберока, без обзира што је словачки тим добио друго полувреме.

– Можемо да будемо задовољни, али ја сам задовољан и другим полувременом, без обзира што смо примили тај гол из прекида. Није лако овим момцима да уђу у таласима, прво њих петорица, па четворица, али смо врло брзо одговарали на агресију и брзину, и задовољан сам и са екипом која је играла и у другом полувремену. Пропустили смо у другом четири, пет добрих шанси. Основна идеја је била да одрадимо добар тренинг, да пробамо сви да поправљамо ситнице које нам фале и момци су доста добро одреаговали од првог до последњег минута. Гледали су да исправљамо оно што нам је био проблем у претходном периоду и током целог јесењег дела. Најбитније данас је било да одрадимо добар тренинг и да се нико не повреди - рекао је Милошевић после меча.

Одређене ствари су много засметале прослављеном голгетеру црно-белих.

– Просто ми је непојмљиво да на припремама играмо утакмице на „голи живот“. Мени је тако данас деловала ова утакмица. Заиста не могу да схватим такве ствари. Добро ћу размислити убудуће када су у питању припремне утакмице, било где да будемо, ко ће бити ривал. Задњих десет минута сам стрепео да се неко не повреди.

Шеф струке Парног ваљка подвукао је црту за први део припрема, пред наставак суперлигашке трке.

– Апсолутно смо презадовољни, најбитнија ствар од свега је што су момци радили максимално, што екипа има дисциплину и изузетно висок морални и вољни моменат. Тако да није било тешко спровести у дело тај план и програм који смо припремили јер су момци заиста дисциплиновани и право је задовољство радити са њима - истакао је Милошевић.

НЕЗАПАМЋЕНО У ХУМСКОЈ: Саво доводи Јувентусовог ЂАКА! (ВИДЕО)

ХИЧКОКОВСКИ МЕЧ ЗА БРОНЗУ: Невероватан ПРЕОКРЕТ у дуелу Хрватска - Црна Гора

ЕП У РУКОМЕТУ: Драма ОДЛУЧИЛА финале! Шпанци ОДБРАНИЛИ трон, Хрватска у СУЗАМА!

СВАКА ЧАСТ: Српски стрелци ОСВОЈИЛИ четири медаље у Минхену!

ПАО ЈЕ И СВЕТСКИ ШАМПИОН: Србија ОСВОЈИЛА пето место на континенталном првенству

Погледајте како изгледа руска тенисерка Виталија Дијаченко.