СЕЧА ФАВОРИТА У ШПАНИЈИ: Дмитровићева РАМПА Валенсији, Максимовићев Хетафе то ипак није успео да искористи (ВИДЕО)

28.04.2019. 18:21
Marko Dmitrović
Марко Дмитровић / Извор: Реутерс

35. коло Примере.

Недељно поподне у 35. колу шпанске Примере обележили су порази томова које се боре за место у квалификацијама за Лигу шампиона наредне сезоне. Дмитровићев Еибар је славио на "Местаљи" поготком Чарлса у 93. минуту. Севиља је поражена у Ђирони, такође минималним резултатом, док киксеве конкурената није успео да искористи Хетаде, Немање Максимовића који је изгубио на "Аноети" од Реал Сосиједада (2:1).

ЛАЛАТОВИЋ НЕМА ДИЛЕМУ: Харизматични тренер ОТКРИО у ком клубу би наставио каријеру! (ФОТО)

САДА ЈЕ ЈАСНИЈЕ: Ако Милојевић оде, ево да ли ће га Михајловић заменити! Ово је његова ЖЕЉА (ФОТО)

ШТА ЋЕ ГРОБАРИ РЕЋИ НА ОВО? На прагу је још један ОДЛАЗАК из Хумске, али... (ФОТО)

Еибар је одиграо сјајан меч на гостовању Валенсији. Сигурност екипи уливале су одличне одбране репрезентативца Србије који је у неколико наврата спречио домаће да дођу до предности. Гости су упутили 13 удараца ка голу Нета, од којих је последњи завршио иза његових леђа. Играо се трећи минут надокнаде када је леви бек домаћих Гаја направио кардиналну грешку лоше избацивши лопту, што је искористио Чарлс и донео Еибару победу.

Севиља је поражена на другом узастопном гостовању. Једини стрелац за Ђирону био је Порту у 62. минуту, а у надокнади времена поцрвенео је Евер Банега, аргентински везиста који је изгубио живце. Андалужани у следећем мечу дочекују Легањес у утакмици коју морају да добију како би задржали реалне шансе за пласман у елиту наредне сезоне.

МИЛИЈАШ ОТВОРИО ДУШУ: Ево како је ДОЖИВЕО транспарент Делија упућен Саши Илићу

ИВАНОВИЋ ГА ЈЕ ЗАПАМТИО: Коначно је неко ујео и Луиса Суареза (ФОТО)

БОЛЕСНО: На интернету се појавиле слике мртвог Сале, полиција покренула истрагу (ФОТО)

Трећи меч данашњег програма одигран је у Сосиједаду, где је домаћи Реал рутински поразио Хетафе са 2:1. Бољу игру домаћи су крунисали преко Вилијама Хозеа са беле тачке и Ојазабала, док је клуб из предграђа Мадрида успео само да ублажи пораз поготком Саиза, минут пре краја сусрета. Немања Максимовић провео је на терену свих 90 минута у поразу своје екипе, која је остала изједначена на деоби четвртог места са Севиљом, док Валенсија заостаје три бода за њима.

Недељни програм у Ла Лиги затварају Реал Мадрид и Рајо Ваљекано на "Ваљекасу" од 20 и 45, док се од 18:30 састају Виљареал и Хуеска. Коло затварају Бетис и Еспањол у мечу који се игра сутра.

Погледајте како изгледа Јулијана Тригубчак, атрактивна навијачица на хокејашким мечевима