СЕДАМ ПЛУС У ЛОНДОНСКОМ ДЕРБИЈУ: Кристал Палас разбио Чекићаре и обезбедио опстанак

29.04.2023. 16:17
FK Kristal Palas
ФК Кристал Палас / Извор: Профимедиа

Спектакл.

Фудбалери Кристал Паласа победили су Вест Хем резултатом 4:3 (3:2), у првом мечу 34. кола Премијер лиге и практично обезбедили опстанак док ће Чекићари морати још увек да бирну око очувања статуса.

НИШТА НИЈЕ ГОТОВО: Гвардиола не отписује Арсенал у борби за титулу

НАЖАЛОСТ, ОВО ЈЕ ОЗБИЉНО: Реал без прве звезде у најважнијој утакмици сезоне

ЈЕДАН ПАРТИЗАН ИМАМО: И Владимир Стојковић помогао црно-белима

Мало ко је очекива чак седам голова и спектакуларан фудбал на "Селхурст парку" у раним поподневним часовима.

Томаш Сучек донео је предност Вест Хему у деветом минуту, а онда је кренуо ураган Кристал Паласа. Изједначио је Ају у 15, а Заха у 20. минуту донео преокрет.

За 3:1 се побринуо Шлуп у 30, да би пет минута касније Антонио смањио на 3:2. На 4:2 повисио је Езе из пенала у 66. минуту, да би Агерд дао наду гостима да могу до бода.

Уследио је драмтаичан финиш, али се резултат није променио.

"Преузми бесплатно - бонус за спортско клађење 1.000 РСД"