СЕКРЕТАР СУДИЈСКЕ КОМИСИЈЕ ФСС: Леонардо и Боаћи заслужили црвене картоне

20.04.2017. 11:05
Sudija Danilo Grujić u razgovoru sa fudbalerom Zvezde Mihailom Ristićem
Судија Данило Грујић у разговору са фудбалером Звезде Михаилом Ристићем / Извор: МН Press

Црно-бели славили са 3:1 у првом колу плеј-офа Суперлиге.

Данило Грујић није одсудио 154. вечити дерби без крупних грешака! Секретар судијске комисије ФСС Игор Радојичић, некадашњи асистент Милорада Мажића, тврди да је арбитар из Ниша пропустио да искључи по једног фудбалера Црвене звезде и Партизана. И то не било које, већ стрелце Ричмонда Боаћија и Леонарда.

Јанковић на клупи Звезде ако Гроф оде?

ГЛЕДАЛИ СУ ЛЕА НА ДЕРБИЈУ: У нотесу ОВИХ скаута пише: ДОВЕСТИ га под ОБАВЕЗНО!

- За Леонрадов прекрашај у 50, минуту над Фримпонгом минимална казна је жути картон – рекао је Радојичић за ТВ Арена спорт.

Бразилац је претходно већ имао јавну опомену, тако да је црно-белима прогледано кроз прсте на самом старту другог полувремена пр ирезултату 1:1.

ПАРТИЗАНОВИ СТРАНЦИ ГРИЗУ, ЗВЕЗДИНИ КАО ПИТОМЕ МАЦЕ: Ево како је Божовић оценио легионаре са посебним акцентом на учинак Ле Талека

Исти сценарио догодио се и у 83. минуту, када је помилован стрелац јединог гола за Звезду Боаћи, пошто је нагазио с леђа Милетића.

- Било је то угрожавање безбедности ривала, требало је да добије директан црвени картон- оценио је Радојичић.

Прекраш Боаћија погледајте на 2:13.03 видео клипа изнад.