Сензација: Аматери из Луксембурга елиминисали Ренџерс из квалификација за Лигу Европе! (ФОТО)

04.07.2017. 22:44
Liga Evrope
Лига Европе / Извор: Профимедиа

Нидеркорн је направио подвиг, савладавши славни шкотски клуб са 2:0.

Мало познати тим Нидеркорн из Луксембурга направио је подвиг, јер је елиминисао славни Ренџерс из квалификација за Лигу Европе! Шкотски клуб је на првом мечу победио 1:0, али је у реваншу у гостима поражен са 2:0.

Завршено је: Звезда пронашла штопера, а од новца боли глава (ФОТО)

Успела последња проба: Партизан победио и показао да је спреман за Будућност (ВИДЕО ФОТО)

Луксембуржани су на тај начин ушли у историју, јер од 1981. па до данашњег меча са Шкотима нису ppostigli ниједан гол у европском такмичењу на 13 мечева, а ово им је прва победа уз два ремија и 11 пораза.

Ренџерси су у првом полувремену имали повољан резултат, јер се на пузу отишло код 0:0, али су домаћи у наставку головима Франсое у 66. и Тила у 75. минуту остварили нешто што се граничило са научном фантастиком!

Шкоти су доминирали у пољу, али и непрецизни у нападу, а Луксембуржани је послужила срећа и вешто су искористили указане прилике.

Били су саиграчи: Пешић открио велику тајну о Рикардињу (ФОТО)

Нидеркорн ће у следећем колу квалификација вероватно да игра против АЕЛ-а са Кипра, који је победио Сент Џозефс са 4:0 на првом мечу.