СЕНЗАЦИЈА НА ОСТРВУ: Ситију не помаже ни играч више! Лидс савладао Манчестер голом у 91. минуту!

10.04.2021. 15:56
FK Lids
ФК Лидс / Извор: Профимедиа

Напета завршница.

Екипа Манчестер ситија није успела да оствари четврту узастопну победу у Премијер лиги. Они су у првом мечу на свом терену изгубили од Лидса са 2:1 (1:0). У невероватно мечу.

ВЛАХОВИЋ УЧИ ОД ХАЛАНДА: Српски репрезентативац открио све о Златановој поруци!

ФЕЈСА ДАО УЛТИМАТУМ АЛ АХЛИЈУ: Испоштујте уговор или ЋАО (ФОТО)

ТРАНСФЕР БОМБА: Роналдо долази да ЗАМЕНИ Француза

Оно што је олакшавајућа околност је то што се не доводи у питање освајање титуле, јер drugoplasiranni Манчестер јунајтед заостаје чак 14 бодова, али има и два меча мање.

Изабраници Пепа Гвардиола имали су апсолутну теренску иницијативу, али су гости повели после првог шута у гол. Стрелац је био Стјуарт Далас у 42. минуту.

Ипак, радост није дуго трајала, у судијској надокнади је Лидс остао са десеторицом, јер је због оштрог прекршаја искључен Лајам Купер.

Шпански тренер је наредио офанзиву тако да је Сити је у других 45 минута имао 18 шутева, од тога шест у гол. Ипак, гости су капитулирали тек у 76. минуту када је стрелац био Феран Торес.

Чинило се да ће 1:1 да буде коначан резултат, а онда је уследио шок. Гости су у судијској надокнади истрчали контру, а егзекутор је опет био Далас.