СЕНЗАЦИЈА У ФА КУПУ: Митровићев ПРОМАШЕН пенал најавио БРУКУ Фулама (ВИДЕО)

06.01.2019. 17:36
Fudbalska reprezentacija Srbije
Фудбалска репрезентација Србије / Извор: МН Press

Неочекиван резултат на Крејвен Котиџу.

Фудбалери Фулама су испали из ФА Купа у трећем колу после изненађујућег пораза на домаћем терену од четвртолигаша Олдама. Гости су тријумфовали резултатом 1:2, а меч је могао да оде у потпуно другом смеру да је Александар Митровић постигао гол са беле тачке при резултату 1:1.

АГОНИЈА СЕ НАСТАВЉА: Радоњићев Олимпик испао од ЧЕТВРТОЛИГАША (ФОТО)

ПАРТИЗАН НЕ ОДУСТАЈЕ ОД ТИТУЛЕ: Ништа није готово, има још два ДЕРБИЈА (ФОТО)

Денис Одои је довео Фулам у вођство у 52. минуту утакмице, а резултат је поравнао Сем Сариџ из пенала у 76. минуту. Осам минута касније, судија Тејлор је свирао пенал за домаћу екипу, а одговорност је преузео репрезентативац Србије Александар Митровић који је тада и ушао у игру. Ипак, снажни центарфор није успео да затресе мрежу, а четири минута касније је уследила казна када је Калум Ланг поготком донео победу аутсајдеру.

Фулам ће после испадања из најстаријег такмичења на свету моћи да се у потпуности посвети борби за опстанак у Премијер лиги, где се тренутно налазе на претпоследњој позицији са четири бода мање од Кардифа који је први изнад црте.

Погледајте како изгледа Марија Кошутић, девојка репрезентативца Србије Уроша Спајића.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.