СЕНЗАЦИЈА У САУДИЈСКОЈ АРАБИЈИ: Стојковић и Рашовић освојили Куп Краља (ВИДЕО)

20.05.2022. 12:49
Vladimir Stojković
Владимир Стојковић / Извор: Фото: Printsreen/Twitter/sss5ccc

Ал Фејха у финалу на пенале боља од Ал Хилала.

Вук Рашовић и Владимир Стојковић направили су сензацију у фудбалу Саудијске Арабије пошто су са Ал Фејхом освојили Куп Краља победивши у финалу после бољег извођења једанаестераца моћни Ал Хилал, а то је и први трофеј клуба у историји.

ФИЛИП ХОЛЕНДЕР ПОСТАО ОТАЦ: Саиграчи му поцепали црно-белу мајицу (ФОТО)

МА КАКАВ ЈУВЕНТУС: Сергеј иде у Манчестер!

СРБИЈА ДОБИЈА ПРЕДСЕДНИКА: Ево кад се одржавају избори у ФСС

После 90 минута игре резултат је био нерешен 1:1, да би на пенал рулету Ал Фејха била боља са 3:1 пре свега зајхваљујући фантастичном учинку Владимира Стојковића који је успео да сачува гол у прве три серије када су шутирали Одион Игало, Ал Фарај и Ал Хамдан, да би Грк Тацидис постигао гол вредан трофеја Ал Фејху.

Стојковић је одличан био и током 120 минута када је имао пет одбрана, а Ал Хилал апсолутну теренску иницијативу и већи број шутева. Успех добија на тежини када се зна да Ал Фејха има тим вредан нешто мање од 10 милиона евра, док је тим Ал Хилала вредан 60 милиона евра.