СЕНЗАЦИЈА У СЛОВЕНИЈИ: Огроман КИКС новог појачања Партизана ОДЛУЧИО шампиона (ВИДЕО)

23.07.2020. 07:47
Maki Banjak
Маки Бањак / Извор: Профимедиа

Страшан меч.

Фудбалери Цеља нови су шампиони Словеније! Ремијем против Олимпије (2:2), овај клуб је по први пут у историји постао првак државе и тако прекинуо дугогодишњу доминацију тима из Љубљане и Марибора.

Јувентус вечерас (19.30) гостује Удинезеу и има прилику да победом и математички обезбеди нову титулу шампиона Италије. Квота на двојку је 1,63, док је дупла шанса 1X 2,28. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Удинезе – Јувентус.

У одлучујућем мечу домаћин је ремизирао са другопласираним Змајчекима, којима је победа у овом мечу била преко потребна, због минуса од два бода уочи последњег кола.

ДЕТОНАЦИЈА! Садик пре Партизана ПОНУЂЕН Звезди! Зна се и РАЗЛОГ зашто није стигао на Маракану!

ПОНУДА ЗА БИВШЕГ СЕЛЕКТОРА СРБИЈЕ: Крстајић одлази на нову функцију

САДИК И АСАНО ДОНЕЛИ ПОБЕДУ ПРОТИВ ЗЛАТИБОРА: Милошевић улазио на терен незадовољан суђењем

Први гол домаћина дело је Керин у 34. минуту, а овај погодак иде на душу новог појачања Партизана Макија Бањка који је направио почетничку грешку. Огроман кикс коштао је његову екипу гола, испоставило се, и титуле!

Успели су Љубљанчани да изједначе преко Елсника у 58. минуту, али ново вођство домаћину донео је Визингер у 64. минуту.

Поново је у 75. минуту меча Елсник, својим другим голом на мечу, вратио егал у утакмицу, али то је било све.

До краја дуела било је неколико колосалних шанси на обе стране, али мреже се више нису тресле.

Цеље ће играти у квалификацијама за Лигу шампиона, док ће Олимпија и Марибор у квалификације за Лигу Европе, што представља историјски преседан у словеначком првенству.

САДИК СТРЕЛАЦ НА ТРЕЋЕМ УЗАСТОПНОМ МЕЧУ: После сваке утакмице смо све бољи и бољи

НИКОЛИЋ ИМА ЈАСАН ПЛАН: Доводи Србина због Лиге шампиона (ФОТО)

ПЕЂИНА ЋЕКРА ВИШЕ НИЈЕ МАЛА - И НОСИ ТАТИНУ ШЕСНАЕСТИЦУ: Иста отац! Видите који спорт тренира Стојаковићева девојчица и ГДЕ игра