СЕРГЕЈ КРУНИСАО ПОБЕДУ ЛАЦИЈА: Метеж на Олимпику, свирани пенали, а шампион прокоцкао предност и поклекао

16.10.2021. 20:54
Lacio
Лацио / Извор: Профимедиа

Узбудљив сусрет.

Фудбалери Лација савладали су на Олимпику са 3:1 актуелног првака Италије, екипу Интера после преокрета у утакмици осмог кола Серије А.

ЗАГРЕБ СЛАВИ СРБИНА! Динамо губио три гола разлике у великом дербију, а онда је наш нападач спасао тим

КАКАВ ТИМ! Мбапе предводи најбољих 11 који на лето остају без уговора, на списку још десет звезда

БУНДЕСЛИГА: Дортмунд очекивано савладао Мајнц, Ајнтрахт без бодова код куће

"Нероазуре" у вођство је довео Иван Перишић из пенала у 12. минуту, пошто је послао лопту у једну, а Пепеа Рејну у другу страну.

Претходно је Елсеид Хисај у казненом простору оборио Никола Барелу, због чега је судија показао на белу тачку.

Резултат је поравнао Ћиро Имобиле такође са 11 метара, након што је Алесандро Бастони играо руком после шута Патрика.

Преокрет Лацију је донео Фелипе Андерсон у 81. минуту, али је после тог гола уследио општи метеж. Играче Интера је изнервирало то што је њихов саиграч Федерико Димарк остао на трави, а небеско плави нису избацили лопту, док је епилог свега био баш тај гол.

На крају, коначан резултат је у првом минуту судијске надокнаде поставио Сергеј Милинковић-Савић након центаршута Луиса Алберта из слободног ударца.