СЕРГЕЈУ ДОВОЉНА 71. СЕКУНДА: Идеалан деби Србина у Ал Хилалу (ВИДЕО)

23.07.2023. 21:54
Sergej Milinković Savić
Сергеј Милинковић Савић / Извор: МН Press

Није могло боље...

Српском репрезентативцу Сергеју Милинковићу-Савићу било је потребно мало више од минуте да постигне гол за Ал Хилал на другом мечу за овај клуб против Ал Куваита.

ПОТПИСАО АЛЕКСА ТЕРЗИЋ

РАТ ФСС-А И КОЛУБАРЕ: Из Лазаревца стигло НОВО САОПШТЕЊЕ!

ГРОБАРИ НАЈАВИЛИ БОЈКОТ! Навијачи Партизана су незадовољни и бесни

После 90 минута без учинка на пријатељској утакмици против Динамо Кијева, у следећој је Србину била довољна свега 71 секунда да постигне погодак.

Он је испратио први озбиљан напад своје екипе, дочекао центаршут на другој стативи и главом послао лопту у празну мрежу.

Један од првих који му је притрчао у загрљај био је још један новајлија Рубен Невеш, а ово би могло да занчи да ће њих двојица имати сјајну сарадњу.

Веома ефикасан меч играју Ал Хилал и Ал Кувајт пошто је после првих 45 минута виђено већ пет голова, а Сергејева екипа води са 3:2.