СЕРИА А: Наполи се умало ''утопио'' против Ђенове, три бода уз помоћ аутогола (ВИДЕО)

10.11.2018. 23:08
FK Napoli
ФК Наполи / Извор: Реутерс

Наполитанци се извукли у завршници.

Мало је недостајало Ђенови да изненади Наполи и дође до бода против фаворизованог ривала на домаћем терену, али је тим са југа италије ипак успео да кући однесе сва три бода. У скоро немогућим условима за игру због јаке кише, која је довела и до кратког прекида меча, Наполи је успео да победи са 2:1 и задржи корак за лидером шампионата Јувентусом.

А СВИ СУ ГА ДУГО ЧЕКАЛИ: Одложен Суперкласико! (ФОТО)

ДЕВИЧАНСКА ОСТРВА, КАРИБИ: Немачки ШПИГЛ о СУМЊИВИМ трансферима фудбалера Партизана! (ФОТО)

Ђенова се храбро држала против Наполија, посебно у првом полувремену када је домаћин и повео поготком младог нападача из Обале Слоноваче Куамеа у 20 минуту. Тим резултатом се и отишло на одмор што је подгрејало наду навијача домаћег тима да је чудо могуће. Успешно је Ђенова чувала резултат, али је краткорајни прекид због кише био кобан по домаћина.

Управо после њега је Наполи започео преокрет пошто је у 62. минуту Фабијан Руиз изједначио на 1:1. Нападао је Наполи, али је то на терену натопљеном водом било прилично јалово, да би четири минута пре краја стигао поклон од дефанзиваца домаћих Бираскија који је направио грешку и постигао ауто-гол и тако омогућио тријумф Наполитанцима.

Све најновије спортске вести можете да прочитати ОВДЕ.