СЕРИЈА А: Јуве се ИЗВУКАО! Интер славио у дербију

04.01.2023. 21:38
FK Juventus
ФК Јувентус / Извор: Реутерс

Мечеви 16. кола.

Фудбалери Јувентуса голом у 91. минуту утакмице савладали су Кремонезе са 0:1 (0:0) у 16. колу италијанске Серије А.

МИЛОЈЕВИЋ НЕ РАЧУНА НА ЊИХ: Двојац напустио Маракану!

РИМ У СУЗАМА ЗБОГ МИХЕ: Потресне сцене на првом мечу Болоње после смрти Синише, транспарент навијача Вучице је посебно емотиван (ВИДЕО)

КРЕНУЛО ЈЕ: Имамо ПРВИ национални стадион који ће се звати по Пелеу

Јувентус се извукао у самом финишу утакмице када је Милик постигао гол из слободног ударца и донео црно-белима сва три бода.

Ово им је десета победа у шампионату и технички су и даље у трци за Скудето. Филип Костић је играо 85 минута, док српски нападач Душан Влаховић није могао да нааступи на овом мечу.

Фиорентина и Монца су одиграли 1:1 у 16. колу, а Фиорентина је повела већ у 18. минуту преко Артура Кабрала, да би Карлос Аугусто у 61. минуту донео изједначење Монци.

Покушао је Винћенцо Италијано увођењем Луке Јовића у финишу меча да дође до читавог плена, али му ни то није помогло. Меч су са клупе одгледали Никола Миленковић и Алекса Терзић.

Фудбалери Интера победили су Наполи резултатом 1:0 у дерби мечу. Једини стелац је био Един Џеко у 56. минуту.