КРАХ СТАНКОВИЋА: Сампдорија у ЗАУСТАВНОМ времену отишла на ЗАЧЕЉЕ табеле

08.04.2023. 19:01
Dejan Stanković
Дејан Станковић / Извор: Профимедиа

Мечеви 29.кола.

Фудбалери Сампдорије шокантно су поражени 2:3 на свом терену против последњепласираног тима Серије А Кремонезеа у 29. колу шампионата Италије и тако пропустили још једну лепу шансу да крену ка опстанку.

И кад те неће, точак среће се окреће

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Лампард НЕУСПЕШНО дебитовао на клупи Челсија! Пораз Фулама без Срба

Хрвати ангажовали читачицу с усана како би решила буру, огласио се и Савез

Гол одлуке гости су постигли дубоко у надоканди времена, у 95. минуту, преко Леонарда Серниколе.

Ни вођство у два наврата против Кремонезеа данас није било довољно Ђеновљаниам да славе, оба пута гости су анулирали предност Станковићевог тима, на крају на невероватан начин и однели победу им даје наду да се могу спасити у преосталом делу сезоне.

Самподрија је први пут повела у 15. минуту преко Мехдија Лериса, потом поново у Сема Ламерса у 66, али су оба пута гости нашли начин да врате ствари на почетак, а онда и да славе на крају утакмице.

Прво је Грузин Лука Локошвили у 85. минуту поравнао, а Серниколе је довео навијаче Кремонезеа до делиријума.