СЕРИЈА А: Бикови славе Лукића! Србин голом донео ПОБЕДУ (ВИДЕО)

04.11.2020. 20:05
Saša Lukić
Саша Лукић / Извор: Профимедиа

Одложени меч.

У одложеном мечу 3. кола Серије "А", фудбалери Ђенове поражени су код куће од Торина резултатом 1:2 (0:2).

Mozzart подржао едукацију основаца о климатским променама

ШАМПИОН СЕ ПОХВАЛИО: Огласили се из Бајерна и ПОМЕНУЛИ Звезду!

УЕФА ДЕМАНТОВАЛА ФРАНЦУЗЕ: Русија неће бити домаћин Европског првенства следеће године

Предвођени расположеним српским везистом Сашом Лукићем, Бикови су повели већ у 10. минуту.

Предност гостију удвостручена је у 26. минуту, пошто је Лука Пелегрини био неспретан у свом шеснаестерцу и постигао аутогол.

Ђенова је у надокнади времена стигла до утешног гола, преко Ђанлуке Скамаке на истеку 90 1. минута.

Торину је ово био први тријумф у новој сезони, којим је стигао до четвртог бода, док је Ђенова остала такође на једној победи, али са бодом више од данашњег ривала.