СЕРИЈА А: Блеки Миленковић стрелац у победи Фјорентине! (ВИДЕО)

25.10.2020. 18:50 20:10
Nikola Milenković
Никола Миленковић / Извор: Профимедиа

Србин стрелац на Артемио Франкију.

Веома занимљив меч виђен је у Фиренци где су се састали Фјорентина и Удинезе - 3:2 (2:1). "Виола" је од самог почетка меча доминирала, али је на крају морала да се брани. Јунак победе домаћих био је двоструки стрелац и асистент Гаетано Гастровили.

ШТА МУ ЈЕ БИЛО НА ПАМЕТИ? Застрашујући потез Ле Талека црвени картон је био једина опција (ВИДЕО)

СУПЕРЛИГА: Бомба Дринчића начела Златибор, Пазар сигуран код куће

ПРВА ИЗЈАВА МИЈАИЛОВИЋА КАО ИГРАЧА ЧУКАРИЧКОГ: Знам где сам дошао, ово је организован клуб!

После доброг издања у Хофенхајму, а пре можда и кључног меча у Лиги Европе против Либереца у Београду, Звезда би данас (21) требало да има лак посао против Јавора код куће. Квота на Сигурну победу (тријумф домаћих без примљеног гола) је 1,52. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Звезда - Јавор.

Први од своја два гола Гастровили је постигао у 11. минуту, а већ у 22. је асистирао Николи Миленковићу за 2:0. "Блеки" је  феноменално скочио и са неколико метара рутински савладао Николаса Андрадеа. Свој други гол на мечу, уједно и трећи за Фјорентину, Италијан је постигао у 51. минут

Оба гола за Удинезе постигао је Стефано Окака Чука, снажни нападач био је прецизан у 43. и 86. минуту.

Утакмицу је поред сјајног Миленковића започео још један Србин. Душан Влаховић је играо до 66. минута када га је заменио Кристијан Куаме.