СЕРИЈА А: Ђуричић и Лазовић стрелци, Сасуоло савладао Верону (ВИДЕО)

13.03.2021. 17:28
FK Sasuolo
ФК Сасуоло / Извор: Фото: Printscreen/Streamja

Узбудљвиа завршница меча.

Фубдалери Сасуола савладали су у веома занимљивом мечу 27. кола Серије А као домаћини Верону са 3:2 (1:1), а српски интернационалци ФИлип Ђуричић и Дарко Лазовић били су стрелци за своје екипе.

Безбедан начин за уплату депозита - Позови Меридиан агента и освоји 10% БОНУСА

ДАМЈАНОВИЋ: Тежак задатак против Звезде

МИСТЕРИОЗНА ПОРУКА РОНАЛДА: Историја припада музејима, фудбал памти све, али и ја!

Већ у 4. минуту је Сасуоло повео голом Мануела Локателија, да би у самој завршници првог полувремена изједначење Верони донео Дарко Лазовић који је хладнокрвно погодио мрежу домаћина.

Распуцао се Дортмунд у последње време, на последњих шест од седам утакмица дао је бар два гола, па ће Херта вечерас (18.30) имати веома тежак посао да обузда Милионере. Квота на кеца је 1,52, а на kombinazziju 1&3 2,00. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Дортмунд – Херта

Убрзо по почетку другог полувремена, Сасуоло је поново имао вођство, а стрелац је био Филип Ђуричић који је искористио једну одбијену лопту и прецизним ударцем постигао гол у 51. минуту. Права узбуђења уследила су у последњих 15- ак минута меча. Прво је Ди Марко изједначио на 2:2 и то на асистенцију Лазовића у 79. минуту, да би само два минута касније коначан резултат поставио и донео победу Сасуолу Хамеда Траоре.