СЕРИЈА А: Вањи, Илићу и Радоњићу само бод!

16.04.2023. 17:49
Vanja Milinković Savić
Вања Милинковић Савић / Извор: Профимедиа

Реми на чизми...

Фудбалери Торина и Салернитане ремизирали су (1:1) у 30. колу италијанске Серије А.

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Арсенал поново ИСПУСТИО 2:0!

САМПА ТОНЕ СВЕ ДУБЉЕ: Станковићев тим изборио реми!

СТАНОЈЕВИЋ ЈЕ БИО ЈЕДИНИ ИСКРЕН, ИДЕМ У ВАТРУ ЗА ЊЕГА: Стевановић прописно исхвалио бившег тренера

Салернитана је и пету утакмицу заредом одиграла нерешено, док Торино са друге стране за победу не зна четири меча.

На терену је било и српских репрезентативаца у редовима "бикова" – Вања Милинковић Савић и Иван Илић су одиграли цео меч, док је до 82. минута у игри био и Немања Радоњић.

Салернитана је боље отворила меч, повела преко Вилене у деветом минуту, да би већ у 16. Кандрева уздрмао стативу. До паузе, на другој страни, Санабрија је погодио пречку.

Санабрија је више среће имао у 57. минуту, када је поравнао резултат, који је био коначан.

Торино је 10. на табели са 39 бодова, док је Салернитана 15. са 30 поена.