СЕРИЈА А: Јовићу само 4 минута - Сергеј бриљирао у ремију!

31.08.2022. 20:55
Luka Jović
Лука Јовић / Извор: Профимедиа

Четврти коло тамошњег првенства.

Фудбалери Лација ремизирали су са Сампдоријом резултатом 1:1 у оквиру четвртог кола Серије А.

НЕЋЕ ОН НИГДЕ: Кристијано Роналдо ОСТАЈЕ у Манчестеру! (ФОТО)

ДОБРЕ ВЕСТИ ЗА ПАРТИЗАН: Противник НИЈЕ У ФОРМИ!

ОХИЈУ СТИГЛА ПОДРШКА: Заслужио си више!

Меч је отворио Ћиро Имобиле голом у 21. минуту сусрета.

На маестралан начин "штиклом" са готово половине терена му је асистирао Сергеј Милинковић-Савић. То је за српског везисту трећа асистенција у прве четири утакмице ове сезоне и нико нема више.

Ипак, све је пало у воду када је Маноло Габијадини у 92. минуту донео изједначење домаћој екипи и самим тим бод.

Србија је имала своје представнике и у другим мечевима. Фиорентина је поражена минималним резултатом против Удинеза којем је тријум у 17. минуту донео Бето.

Читав меч за тим из Фиренце је одиграо Алекса Терзић по левом боку, док је Лука Јовић поново у игру ушао са клупе. У 86. минуту је заменио Артура Кабрала, што је било премало времена за српског центарфора.

Меч су на клупи преседели Матија Настасић и Никола Миленковић.

У последњем сусрету ремизирали су Емполи и Верона (1:1), а 90 минута за госте одиграо је Иван Илић.