СЕРИЈА А: Јуве СЛАВИО, Влаховић повређен

08.12.2023. 22:55
Dušan Vlahović
Душан Влаховић / Извор: Профимедиа

Дуел 15. кола.

Фудбалери Јувентуса савладали су екипу Наполија са 1:0, у оквиру 15. кола италијанске Серије А, али Србин Душан Влаховић, напустио је игру у 70. минуту због повреде и још није познато колико је она озбиљна.

ЖУЋКУ У ЧАСТ: ЗА РЕКОРДНИХ 99 ПОЕНА РАДИВОЈА КОРАЋА 99. ТЕРЕНMozzart

ЖУЋКУ У ЧАСТ: ЗА РЕКОРДНИХ 99 ПОЕНА РАДИВОЈА КОРАЋА 99. ТЕРЕН

ЈУБИЛЕЈ: Роналдо на 1.200 утакмици у каријери постигао гол и уписао асистенцију (ФОТО)Kristijano Ronaldo

ГВАРДИОЛА У ВЕЛИКОМ ПРОБЛЕМУ: Без Де Брујнеа напада титулу првака Света?Pep Gvardiola

ГВАРДИОЛА У ВЕЛИКОМ ПРОБЛЕМУ: Без Де Брујнеа напада титулу првака Света?

Једини погодак био је дело Федерика Гатија, у 51. минуту, када је испратио центаршут, и готово перфектно главом послао лопту уз десну стативу.

Наполи је најближи изједначењу био када је Виктор Осимен је у 71 минуту искористио непажњу одбране, стигао до лопте и послао је у мрежу, али је погодак поништен јер се Нигеријац нашао у недозвољеној позицији.