СЕРИЈА А: Лукић стрелац против Болоње (ВИДЕО)

06.11.2022. 14:29
Saša Lukić
Саша Лукић / Извор: Реутерс

Меч 13. кола.

Фудбалери Торина изгунили су са 2:1 у гостима против Болоње, а стрелац првог гола на мечу је био Србин Саша Лукић. Болоња је изједначила у 64. минуту преко Орсолинија, а до победе су стигли у 73. Стрелац је био Пош.

ТО ЈЕ ФУДБАЛСКИ ОТПАД: Раде ОПЛЕО по Звезди, хвалио Петрића и поменуо тренера са ТЕТОВАЖАМА!

СТАРИ ВУК ЈЕ ЈОШ У ПУНОЈ СНАЗИ! Промашио је пенал против Србије на Мундијалу, а сада дао ГОЛЧИНУ (ВИДЕО)

СКАНДАЛ У ЕНГЛЕСКОЈ ПРЕМИЈЕР ЛИГИ: Тренера ПОВРЕДИО човека који одржава терен

Лукић је сигурно извео казнени ударац у 26. минуту, иако га је голман домаћих прочитао и бацио се на праву страну спаса није било, јер је ударац био прецизан.