НАПОЛИ СЕ ПОЗДРАВИО СА СКУДЕТОМ: У 80. минуту водили су 2:0 против Емполија, а на крају - ИЗГУБИЛИ (ВИДЕО)

24.04.2022. 18:55
Lućijano Spaleti
Лућијано Спалети / Извор: Реутерс

Невероватно.

Фудбалери Емполија направили су велики преокрет против Наполија и победили са 3:2 у утакмици 34. кола серије А.

НАЗВИЖДАЋЕТЕ СЕ: Нејмар ОТКРИО навијачима где наставља каријеру!

ДЕЛИРИЈУМ У АМЕРИЦИ: Звездиног бисера НАВИЈАЧИ ИЗНЕЛИ СА ТЕРЕНА (ВИДЕО)

НАВИЈАЧИ ЖЕСТОКО ПРОВОЦИРАЛИ МАТИЋА! Србин их са ТРИ ПРСТА све ућуткао (ВИДЕО)

Наполи је имао прилику да се победом у Емполију приближи водећем Интеру на два бода заостатка, другопласираном Милану на један, али је након сигурног вођства од 2:0 уследио невероватан пад у игри Спалетијевог тима што су домаћи фудбалери искористили и неочекивано славили против фаворизовних гостију.

Наполи је водио головима Мертенса у 44. и Инсињеа у 53. минуту, пропустио још неколико прилика да увећа предност, а онда је у периоду од 80. до 88. минута примио три гола! Други после катастрофалне грешке голмана Алекса Мерета.

Голове за Емполи постигли су Хендерсон у 80. и Пинамонти у 83. и 88. минуту.

У другом мечу играном у истом термину Болоња и Удинезе поделили су бодове – 2:2. Стрелци су били Хикеј у шестом и Сансоне у 59. минуту за домаћи тим, Удогие у 25. и Саксес у 46. минуту бза госте из Удина.

Најновије вести из света фудбала погледајте ОВДЕ.