СЕРИЈА А: Росонери преживели ПАКАО, Ђенова ПАЛА на Сан Сиру (ВИДЕО)

18.04.2021. 14:58
FK Milan
ФК Милан / Извор: Профимедиа

Настављају трку за титулу.

Фудбалери Милана савладали су Ђенову у 31. колу Серије "А" резултатом 2:1, после драматичне завршнице.

ГЕСТ О КОМЕ БРУЈИ ШПАНИЈА: Јовић УРАДИО оно што не би ниједан играч Ајнтрахта! У Мадриду остали ШОКИРАНИ

ИТАЛИЈАНИ СЕ ОКОМИЛИ НА ЗВЕЗДУ: Представници клуба из Серија А били на Маракани, желе Звездине БИСЕРЕ!

ПРОБЛЕМ ЗА НОВОСАЂАНЕ: Војводина ДРАСТИЧНО ослабљена против Партизана!

Теже него што су очекивали, Росонери су изашли на крај са гостима, док је у финишу меча изгледало да ће остати и без победе.

Предност домаћину донео је Анте Ребић у 14. минуту, сјајним ударцем са ивице шеснаестерца погодио је доњи леви угао гостујућег голмана.

Наду Ђенови вратио је Матија Дестро у 37. минуту. После корнера, нападач гостију био је најприсебнији у казненом простору и прецизним ударцем главом надмудрио Донаруму.

Коначан резултат поставио је Марио Манџукић у 68. минуту, само шест минута пошто је ушао у игру уместо Леаа, хрватски нападач је донео велику радост домаћим играчима, који су овом победом задржали какве-такве шансе да угрозе градског ривала и лидера шампионата Интер.

Имали су гости после тога још једну сјајну прилику да дођу до бода, али је одбрана Милана испред саме гол-линије избацила лопту и сачувала три бода на "Сан Сиру".

Подестимо, Нероазури вечерас у дербију гостују Наполију и победом би практично обезбедили прву титулу још од 2010. године.

Јувентус се озбиљно игра са угледом и постоји шанса да следеће сезоне не игра у Лиги шампиона - ако данас (15.00) не победи Аталанту у Бергаму могуће је да склизне на 5. место. Мука за Стару даму је у томе што се и Аталанта бори за исту ствар и има само бод мање од ње. Квота на кеца и двојку је иста - 2,65, док је икс 3,30. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Аталанта - Јувентус.

Погледајте како изгледа Ливијана Рафаела, изабраница Филипа Фалка.