СЕРИЈА "А": Сергеј ГОЛЧИНОМ спустио РАМПУ Интеру! Прштало у ВЕЛИКОМ дербију, Имобилеу ПУКАО филм (ВИДЕО)

04.10.2020. 17:22
Sergej Milinković-Savić
Сергеј Милинковић-Савић / Извор: Профимедиа

Српски репрезентативац у форми.

Фудбалери Лација и Интера ремизирали су у 3. колу Серије "А" резултатом 1:1, а реми домаћину донео је репрезентативац Србије Сергеј Милинковић-Савић.

ЗБОГ ОВОГА ЈЕ ИЗАБРАО АЛМЕРИЈУ: Умар Садик постаје милионер!

КОРОНА НАПАЛА БИКОВЕ: Заражена три играча Салцбурга!

СВУДА ПОЂИ У ЕВРОПУ ДОЂИ: Бивши нападач Звезде ПРЕЛОМИО! Шиља СПЕКТАКУЛАРНО најављен у новом клубу (ВИДЕО)

Српски везиста је одлично реаговао на центаршут Арћебија у 55. минуту, надвисио Перишића у скоку и савладао неспретног голмана Хандадовића, који је морао боље да интервенише код примљеног поготка.

Претходно је Интер повео из прве озбиљне прилике на мечу. После продора Перишића, лопта се срећно одбила до Мартинеза који је показао убитачан инстинкт и погодио мрежу Римљана. Треба рећи да је Словенац на голу гостију спречио вођство Лацијала после ударца Луиса Алберта.

Капитулација није била једина лоша околност која се десила Римљанима до одмора. Због повреда су остали без тек опорављеног Радуа, а потом и без Марушића, а на  полувремену и без Бастоса који је заменио Радуа и такође се повредио! Тренер Инзаги био је принуђен да за 45 минута направи чак три промене!

У 69. минуту, Римљани су наставилиса десеторицом, пошто је Видал испровоцирао Имобилеа. Чилеанац је грубо стартовао на нападача домаћих, који га је ударио руком по лицу, па је морао у свлачионицу, а Лацио је наставио са десеторицом.

До краја се, ипак, резултат није променио, па су домаћи били задовољнији нерешеним резултатом у првом великом дербију Серије "А".

Погледајте како изгледа Наталија Илић, лепша половина Сергеја Милинковића-Савића.