СЕРИЈА А: Судије режирале пораз Јувентуса у Ђенови, Торину само бод код куће (ВИДЕО+ФОТО)

19.11.2017. 17:22
JuveSamp
ЈувеСамп / Извор: Реутерс

Тринаесто коло.

Шестоструки узастопни шампион Италије Јувентус поражен је 2:3 на гостовању Сампдорији у мечу који ће изазвати бројне полемике због судијских грешака на штету најтрофејнијег клуба са Апенина. Торино Синише Михајловића и Адема Љајића није успео да код куће победи Кјево (1:1), док је Беневенто наставио да руши негативне рекорде 13. узастопним поразом од старта сезоне.

ОЧИ ДА ВАМ ИСПАДНУ: Звезда има НАЈЛЕПШУ атлетичарку (ФОТО)

БЛАГО РУГАНИЈУ: Када се ова плавуша скине у бикини, од њеног тела свима застаје дах (ФОТО)

Стара дама је често била на удару претходних сезона јер остали сматрају да Јувентус често има помоћ арбитара, али против Сампдорије је виђен другачији сценарио. Јувентусу је у првом полувремену код резултата 0:0 поништен регуларан гол Гонзала Игуаина, који би меч извесно одвео у супротан смер од касније виђеног.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Вучић за победу Земуна

Убрзо затим Јувентусу није свиран ни очигледан пенал. Да зло буде веће, обе ситуације су контролисане ВАР технологијом, али су одлуке судија биле скандалозно погрешне.

РАМПА ЋЕ БИТИ СПУШТЕНА: Јунајтед не жели да га пусти (ФОТО)

НАПУСТИО ВЕЛС: Колмен на клупи друголигаша (ФОТО)

У другом полувремену Сампдорија је за само 27 минута стигла до 3:0, а у надокнади су Игуаин из пенала и резервиста Дибала пораз Старе даме учинили подношљивијим.

Торино није победио Кјево. Гости су повели, домаћин изједначио и имао пенал за победу, али Андреа Белоти није искористио пенал у 73. минуту. Адем Љајић је одиграо це меч за чету Синише Михајловића. Пред крај су домаћи имали и играча више после искључења Ивана Радовановића у 88. минуту, али је одбрана Кјева на челу са Ненадом Томовићем (одиграо цео меч) издржала до краја.

Ђенова је као гост победила Кротоне 1:0 и тако коначно прекинула низ од три пораза. Једини гол постигао је Лука Ригони у 11. минуту, а некадашњи капитен Црвене звезде Дарко Лазовић је  меч одгледао са клупе гостију.