СИМИЋ ПУЦА ОД САМОПОУЗДАЊА: Радује ме гол, али најбитније ми је да сам у форми

30.10.2019. 22:05
Veljko Simić
Вељко Симић / Извор: МН Press

Везиста Црвене звезде потпуно искрен.

Фудбалери Црвене звезде савладали су ТСЦ из Бачке Тополе са 3:1 у 14. колу Суперлиге Србије (више прочитајте ОВДЕ). Коначан резултат је голом у 78. минуту поставио Вељко Симић који је одмах после утакмице истакао да је пресрећан због гола и да му је јако битно то што је тренутно у доброј форми.

НЕОЧЕКИВАНЕ РЕЧИ МИЛОЈЕВИЋА: Овим није био задовољан против ТСЦ-а

АУТОГОЛ КАКАВ СЕ РЕТКО ВИЂА: Пета Вулића и БОМБА Жандера у Поповићеву мрежу (ВИДЕО)

РЕЧИ КОЈЕ КИДАЈУ ДУШУ: Делије ТУЖНОМ поруком обележиле годишњицу смрти Александра Радовића (ВИДЕО)

По изласку из свлачионице Симић је изнео прве утиске са меча.

- Три бода су најбитнија, задовољни смо игром у другом полувремену. Мислим да смо добро играли, стварали смо доста прилика и на крају заслужено уписали победу. Радује ме постигнут погодак, веома ми је битно да одржавам добру форму. Надам се да ћемо и у наставку сезоне играти на овом нивоу и остваривати добре резултате - рекао је везиста шампиона Србије.

Потом је фудбалер црвено-белих похвалио екипу ТСЦ-а, а осврнуо се и на напоран ритам утакмица.

- Играли смо вечерас против изузетно квалитетне екипе. Показали су да су одличан тим играма од почетка сезоне, играју леп фудбал. Задовољан сам што смо у утакмицу ушли озбиљно и успели да победимо. Аутогол је мало закомпликовао ситуацију, међутим после мог гола добили смо на сигурности и мирно привели утакмицу крају. Већ за три дана очекује нас гостовање екипи Пролетера. Када играте у Црвеној звезди морате бити спремни да играте на свака три дана, доста нам олакшава што имамо велики број играча. Покушаћемо да се одморимо и да се максимално припремимо за ту утакмицу - поручио је Симић.

Погледајте како изгледа Софија Томала, девојка Лориса Каријуса.

ГЛЕДАШ ДРУГЕ ЖЕНЕ, ВАРАШ МЕ! ЂУБРЕ ЈЕДНО! Позната певачица НАПАЛА доскорашњег фудбалера Звезде (ВИДЕО)

СУПЕРЛИГА: Шест победа домаћина и два тријумфа гостију у 14. колу

ГАВРИЛОВИЋ ОТКРИВА: Ево шта се дешава са Дериком Брауном (ФОТО)

ИЗНЕНАЂЕЊЕ У ПАРИЗУ: Нолета чека СТАРА МУШТЕРИЈА у осмини финала (ФОТО)

НЕКАД ЈЕ ХАРАО ФОРМУЛОМ: Италијан у ЗАГРЉАЈУ пола ВЕКА млађе девојке