ШИРОМ ЕВРОПЕ: Гол Костића, судија режирао пораз Барселоне, а Реал искористио поклон (ВИДЕО)

12.03.2017. 18:15
Filip Kostić
Филип Костић / Извор: Профимедиа

Икарди и Банега постигли по три гола.

Филип Костић је постигао гол у победи Хамбургера који је све ближи опстанку, Интер је понизио Аталанту победом код куће 7:1, док је Барселона поражена од Депортива у Ла Коруњи (1:2), пре свега због лоше игре, али и грубе грешке судија, и сад је практично предала титулу Реалу.

СУДИЈЕ У ШТРАЈКУ: Фудбал се неће играти 10 дана

МИХАЈЛОВИЋ: Ако неко понуди 100 милиона... (ФОТО)

Костић је најзаслужнији за победу Хамбургера против Борусије из Менхенгладбаха којом је ХСВ направио џиновски корак ка опстанку у Бундеслиги. Костић је прво постигао иједначујући гол после вођства гостију, а затим је учествовао у акцији коју је голом крунисао Боби Вуд.

РЕШЕТА МРЕЖЕ У СЕРИЈИ: Спектакуларан гол Мирослава Радовића (ВИДЕО)

Барселона је без Нејмара поражена у Ла Коруњи (2:1) чиме је практично предала титулу Реалу. Депортиво је повео преко Хоселуа у финишу полувремена, а изједначио је Луис Суарез одмах на почетку другог дела игре. Бергантинос је донео победу Депортиву, после фантомског корнера досуђеног за домаћина.

ДЕЛИЈЕ ЈАСНЕ: Транспарент који су РАЗВИЛИ носи ЈАКУ поруку (ФОТО)

ДОНАЛД ПРОПРИЧАО СРПСКИ: Имао је веома ЈАК разлог (ВИДЕО)

Била је то прва од 73 утакмице у којима је Барселона изгубила а да је Луис Суарез постигао гол.

Последњу утакмицу дана одиграо је Реал и победио. Резултат је био 2:1, а за водећи гол гостију из Севиље кривац је био голман Реала Кејлор Навас. Њему је и приписан аутогол. У наставку меча, у 41. минуту погодио је Кристијано Роналдо, а спасилац Лос Бланкоса (по ко зна који пут ове сезоне) био је Серхио Рамос. Капитен Мадриђана био је стрелац у 81. минуту, после асистенције Тонија Кроса. Сада Реал има два бода више од Барсе и утакмицу мање.

Интер се распуцао и понизио Аталанту, пославши је у Бергамо са седам голова у мрежи. По три гола за екипу из Милана постигли су Икарди и Банега, а једном се у стрелце уписао Гаљардини. Икарди је постигао хет-трик за само девет минута.

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Стрелци ВЕОМА расположени, Змајеви посебно, Чукин преокрет за плеј-оф

ЗЛАТНИ ОРЛИЋ НА МЕТИ ВЕЛИКАНА: Европски гиганти одлучни у намери да га ангажују (ФОТО)

РОНАЛДО ПОСТАЈЕ ОТАЦ: Стижу близанци али их неће родити његова девојка (ФОТО)