ШИРОМ ЕВРОПЕ: Моћни Дортмунд, Милан бољи од Лација (ВИДЕО+ФОТО)

20.09.2016. 22:55
Borusija Dortmund
Борусија Дортмунд / Извор: Реутерс

Играју се ванредна кола у Шпанији, Немачкој и Италији.

Борусија из Дормунда је као гост "петардом" понизила Волфзбург, Милан је у дербију 5. кола Серије А лако победио Лацио, док је Малага преокретом савладала Еибар.

РОНАЛДО ИМА НОВУ ДЕВОЈКУ: Она је МИС, широких схватања и груди, а од гардеробе носи само чипку! (ХОТ ФОТО)

Борусија из Дортмунда је прегазила "вукове" усред Волфзбурга и напунила мрежу домаћина до врха. Борусија је тако за само шест дана постигла чак 17 голова, а примила само један! Пре тога је доживела срамотан пораз од Лајпцига који је очигледно позитивно утицао на екипу. Поново је блистао Пјер Емерик Обамејанг, двоструки стрелац.

ШТА ЋЕ РЕЋИ МУСЛИН? Стојковић примио гол са ВИШЕ од 30 метара (ВИДЕО)

ДОЧЕКАО ШАНСУ: Навијачи Ливерпула видели шта све зна Марко Грујић (ВИДЕО ФОТО)

Милан је много лакше него што се очекивало савладао Лацио 2:0. Домаћин је повео после феноменалног контранапада који је крунисао најбољи стрелац екипе Карлос Бака. Затим је пенал скривио Стефан Раду, а Мбаје Нијанг је поставио коначан резултат. Сергеј Милинковић Савић и Душан Баста су одиграли свих 90 минута за Лацио, док је Филип Ђорђевић замењен у полувремену.

ПЛЕНЕ ОСМЕСИМА И ИЗГЛЕДОМ: Јелена и Новак Ђоковић ЗАБЛИСТАЛИ у Милану на ДОБРОТВОРНОЈ вечери (ФОТО)

Малага је преокретом савладала Еибар и стигла до прве победе у сезони, а Здравко Кузмановић је одиграо 84. минута за домаћу екипу.

РЕШЕНА ДИЛЕМА: Овај ДОКУМЕНТ јасно ПОКАЗУЈЕ да ли КРКИЋ може да игра за Србију (ФОТО)