ШИРОМ ЕВРОПЕ: Кркић ЗАУСТАВИО Бајерн и ПОСТАО рекордер, НЕВЕРОВАТНИХ 9+ у Фиренци (ФОТО+ВИДЕО)

22.04.2017. 20:58
Bojan Krkić
Бојан Кркић / Извор: Реутерс

Српски репрезентативци приказали блиставе партије.

Бојан Кркић је био стрелац за Мајнц у ремију против Бајерна и тако постао рекордер, док су на стадионима Премијер лиге одиграна четири меча. Домаћини су три пута славили, док је само Евертон однео бод из Лондона. Победу Хала обележио је Лазар Марковић, бивши играч Партизана постигао је сјајан гол за тријумф над Вотфордом (2:0) и бег из опасне зоне. Српски репрезентативац је одлично одреаговао главом и успео да савлада голмана Ирваса.

НИЈЕ САМО ЗЛАТАН: Још ДВА играча Јунајтеда ЗАВРШИЛА сезону! (ФОТО)

БРУТАЛНО: Торцида ИСПРОЗИВАЛА BBB, и то поруком везаном за Делије (ФОТО)

Борнмут је декласирао Мидлзбро (4:0), а Свонси преко ветерана Фернанда Љорентеа и Керола дошао до успеха над Стоуком (2:0).

КАКВА ПОДРШКА: Погледајте ко из ложе бодри фудбалере Партизана (ФОТО)

Много више узбуђења и изненађења, виђено је на теренима Бундеслиге. Коло је обележио Макс Крузе, четвороструки стрелац у победи Вердера на гостовању Инголштаду. Милош Вељковић је дао велики допринос победи, Србин је почео меч за тим из Бремена, али у наставку уступио место Гнабрију

Мијат Гаћиновић је провео свих 90 минута на терену, у победи Ајнтрахта над Аугзбургом (3:1), а клуб из Франкфурта резултатским преокретом прекинуо је серију од 10 кола без тријумфа.

Филип Костић је био стартер за Хамбургер, да би у 70. минуту уступио место Грегоршицу. Претходно је српски везиста пожутео, а његови саиграчи доживели су бламажу против отписаног Дармштада (1:2) и дошли у тешку борбу за опстанак.

Несуђени репрезентативац Србије Бојан Кркић изненадио је шампиона усред Минхена. Криза Бајерна продубљена је ремијем против Мајнца (2:2), а бивши нападач Барселоне, Роме, Милана, Ајакса и Стоука затресао је ефектно мрежу Мануела Нојера и најавио сензацију.

На тај начин, Кркић је постао рекордер, као први Шпанац у историји који је постигао голове у четири најјача такмичења (Премијер лига, Бундеслига, Серија А, Ла лига).

На теренима Ла лиге, Малага је савладала Валенсију 2:0, док је Виљареал у завршници за инфаркт сломио отпор Легањеса (2:1). Гости су до изједначења стигли у 90. минуту преко Герера, да би у трећем минуту судијске надокнаде двоструки стрелац Бакамбу донео велику радост Жутој Подморници. Антонио Рукавина цео меч је одгледао са клупе.

Горан Чаушић играо је за Осасуну, али ни вођство од два гола разлике, није било довољно тиму из Памплоне да дође до тријумфа против Хихона (2:2), па се и даље налази у