СИТИ ЧУВА ВРХ: Хименезова глупост коштала Вукове (ВИДЕО)

ФК Манчестер сити савладао је Вулверхемптон (1:0) у 16. колу Премијер лиге.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Арсенал 1,80, Милан 2,05, РБ Лајпциг 1,85, ЦСКА 1,60!

МИХАЈЛОВИЋ ТУЖАН ЗБОГ ПРИЈАТЕЉА: Волео бих да га ПОСЕТИМ!

БРАВО МАЈСТОРЕ: Сергеј исписао историју Лација (ФОТО)

Изабраници Пепа Гвардиоле су успели да остваре 12. победу у шампионату и тако су задржали прво место и могу опуштено да испрате резултате Ливерпула и Челсија који своје мечеве играју од 16 часова.

Кључни моменат на Етихаду догодио се у надокнади првог полувремена при резултату 0:0, када је Раул Хименез, нападач гостију, добио два жута картона у размаку од само 30 секунди.

Први картон је добио због оштрог старта, а разлог тог другог жутог картона лежи у чињеници да се Хименез није довољно одмакао са места прекршаја и сметао је играчима Ситија у извођењу прекршаја. Остао је Мексиканац у шоку када је схватио шта је урадио, јер је цело друго полувреме оставио саиграче на цедилу.

У другом полувремену су Грађани испели да пробију бедем Вулверхемптона у 66. минуту. Мутињо је играо руком у svomm шеснаестерцу, а судија Џонатан Мос је погледао ВАР снимак и досудио пенал за домаће, сигуран реализатор је био Рахим Стерлинг.