СИТИ СТИГАО ДО НОВОГ ТРОФЕЈА: Грађани славе Лапорта, Тотенхем без шанси на Вемблију (ВИДЕО)

25.04.2021. 19:41
Ejmerik Laport
Ејмерик Лапорт / Извор: Реутерс

Шпански репрезентативац у 82. минуту одлучио питање победника.

Манчестер сити освојио је Лига куп Енглеске. Грађани су на Вемблију савладали Тотенхем резултатом 1:0 (0:0).

ТАДИЋ АСИСТЕНТ У ПОБЕДИ АЈАКСА: Копљаници билизу нове титуле

ЛОПТА ЈЕ БИЛА ИЗДУВАНА: После утакмице Звезде и Инђије тренери се огласили - СКРОЗ РАЗЛИЧИТА ВИЂЕЊА

ЛУКАВИ ЈОВЕЉИЋ ПОНОВО ЗАТРЕСАО МРЕЖУ: Испратио акцију и пресекао додавање ка голману! Екзекуција у стилу ВРХУНСКОГ центарфора (ВИДЕО)

Једини погодак на мечу видели смо у 82. минуту када је Ејмерик Лапорт одлично реаговао на центаршут Кевина де Брујнеа.

То је био гол који је донео осми трофеј Лига купа Манчестер ситију - сада их уз Ливерпул имају највише.

Тотенхем је још једном разочарао када је улог била борба за трофеј. Певци су за 90. минуту само једном шутирали у оквир гола који је чувао Зек Стивен.