СЈАЈАН МЕЧ МЛАДОГ ТИМА ЧУКЕ: Београђани спаковали Шахтјору шест комада

23.01.2021. 17:35

Одлична утакмица "брђана".

Млади тим Чукаричког одиграо је фантатичан меч против Шахтјора из Доњецка. Брђани су славили са 6:0, у дуелу у којем су имали апсолутну доминацију. Бело-црне је у вођство довео Баић у 18. минуту, а у 45. предност је дуплирао Роган. У другом полувремену најпре је Боснић постигао еврогол, а потом је Спасојевић хет-триком докрајчио ривала.

ЈЕДАН КЛИК довољан је да освојиш 200.000 динара!

КОСТИЋ ИГРА УТАКМИЦУ СЕЗОНЕ: Погледајте ФЕНОМЕНАЛАН погодак српског репрезентативца (ВИДЕО)

У ЗВЕЗДИ ЗА ЊЕГА НИЈЕ БИЛО МЕСТА: Леви бек напустио црвено-беле

Интер се нада да Милан неће победити Аталанту, и да ће он то искористити јер у 18.00 гостује Удинезеу, који се налази у очајној форми. Двојка на Интер носи квоту 1,65. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Удинезе - Интер.

Од старта меча млади тим Чукаричког је успоставио доминацију против Шахтјора. Бело-црни, овога пута под командом Павла Делибашића и Зорана Рендулића, били су далеко бољи ривал, створили су сијасет прилика, а у раној фази меча дошли су до вођства који су временом увећавали.

Чукарички - Шахтјор 6:0 (2:0)

Стрелци: 1:0 - Баић у 18, 2:0 - Роган у 45, 3:0 - Боснић у 72, 4:0 - Спасојевић у 79, 5:0 - Спасојевић у 82, 6:0 - Спасојевић у 88. минуту. Стадион: "Мардан 2" у Белеку. Судија: Белезоглу.

ЧУКАРИЧКИ: Мићовић (од 53. Каличанин), Баић (од 46. Спасојевић), Лучић (од 53. Боснић), Дрезгић (од 53. Ајдар), Петковић (од 53. Каменовић), Роган (од 46. Величковић), Гргић (од 46. Миладиновић), Лукић, Ергелаш (од 46. Глишић), Кадијевић (од 46. Ђукић), Ковачевић.

ШАХТЈОР: Твардовскиј, Дрозд, Матвијев, Фарина, Меленевскиј, Козишкурт, Бахо, Сихејев, Влад, Јушченко, Плишкарев. Играли су још: Минчев, Чико, Савченко, Охарков, Кристенко, Кимичев, Борисенко, Пушкаров, Макиња, Роспутко.