СЈАЈНЕ ВЕСТИ: Србија се бори за титулу европског првака (ФОТО)

24.05.2020. 17:44
Navijači Srbije
Навијачи Србије / Извор: МН Press

У полуфиналу савладана Румунија.

Репрезентација Србије у видео-игри ПЕС2020 успела је да се пласира у финале Европског првенства пошто је савладала селекцију Румуније са 2:1 у победама, а у борби за трофеј ће играти против победника дуела Француске и Италије. Састав Србије који чине капитен Марко Роксић, Стефан Славковић, Филип Панић и Ранђел Микић, прво је елиминисала Шпанију у четвртфиналу, да би у полуфиналу, након преокрета и гола у последњем минуту избацила и селекцију Румуније.

КОНАТАР ЈЕДВА ЧЕКА ДЕБИ: Спремни смо за наставак сезоне

ЈЕЗИК МУ СУВИШЕ ДУГАЧАК: Због Лотитових речи покренута истрага (ФОТО)

СИТУАЦИЈА СВЕ ТЕЖА: Нови случај короне у Премијер лиги (ФОТО)

После великих узбуђења и пенала против Шпаније, узбудљиво је било и против Румуније. Јунак Србије био је капитен Роксић који је остварио обе победе за Србију. Полуфинале се играло до две победе, а Румуни су први повели пошто су славил иса 2:1 у првом мечу. У другом је Србије стигла до изједначења убедљивом победом од 4:2, да би у одлучујућем мечу драма достигла врхунац.

Србија је рано повела, Румуни одмах изједначили, да би Роксић постигао још један гол, али убрзо и ауто-гол па је било нерешено на полувремену. У другом делу игра било је шанси, да би Србија у 89. минуту стигла до гола и у завршници дошла до тријумфа. Наградни фонд ЕП у ПЕС 2020 износи 100.000 евра, а победнику припака 60 хиљада, док ће другоплаисрани тим освојити 20 хиљада мање.

Погледајте како изгледа италијанска спортска новинарка Дилета Леота.

НЕСТОРОВСКИ ПОТВРДИО ЗА АРЕНУ: Разговарао сам са Звездом

ПУЧЕ БОМБА: Српски БИСЕР стиже у Барселону (ФОТО)

ТРИ ЗА ЈЕДНОГ: Велика размена Јувентуса и Манчестера и то све због ЊЕГА!