СКАНДАЛ У ШВЕДСКОЈ: Провокација навијача ТАКОЗВАНОГ Косова! УЕФА је сада на потезу

09.10.2021. 22:21
Navijači takozvanog Kosova
Навијачи такозваног Косова / Извор: Профимедиа

Нико не очекује да ће нешто бити урађено поводом ове ситуације.

Навијачи фудбалске репрезентације тзв. Косова истицали су на гостовању Шведској у Солни заставе Албаније и пароле "Косово је Албанија".

СРБИЈА ДЕБЕЛО ОШТЕЋЕНА: Голман ударио Тадића, ВАР НИЈЕ РЕАГОВАО! Брихов дух лебди Луксембургом (ВИДЕО)

НИСМО САМО ОШТЕЋЕНИ ЗА ПЕНАЛ: Пикси за полувреме остао БЕЗ ДВОЈИЦЕ ПРВОТИМАЦА! Неће бити ту за Азере

КВАЛИФИКАЦИЈЕ ЗА КАТАР: Ирска стигла до првог тријумфа! Швеђани вратили ЛАЖНУ државу на своје место

Сада чекамо да видимо да ли ће УЕФА реаговати или ће само "прескочити" ову тему. Са друге стране, низ клубова је кажњен због транспарената "Косово је Србија".

Тзв. Косово је у утакмици квалификација за светско првенство изгубила од Шведске са 3:0.