СКАНДАЛ У ТУРСКОЈ: Капитен добио црвени због МОБИЛНОГ!

29.12.2020. 10:22
Sudija, karton, crveni karton, fudbalski sudija
Судија, картон, црвени картон, фудбалски судија / Извор: МН Press

Побеснео.

Искусни фудбалер Сиваспора, капитен Хакан Арслан, је тема дана у турском медијима. Везиста који је са клубом изборио пласман у Европу последњих година је "поцрвенео" синоћ у Истанбулу.

ПОСЛЕ НАЈБОЉЕ СЕЗОНЕ У КАРИЈЕРИ: Рома спремила џак пара – озбиљни милиони у игри

НИЈЕ НЕМОГУЋЕ: Меси и Суарез поново у истом клубу уз само један услов

РАМАДАНИ КРЕНУО У АКЦИЈУ: Репезентативац Србије стиже у редове великана

Ситуација је бизарна, наиме, Бешикташ је водио са 1:0, а на крају првог полувремена Арслан је судији на телефону покушао да покаже да је погрешио, међутим арбитар није имао разумевања за технологију, иако су накнадне анализе показале да је играч био сасвим у праву.

Када му је Арслан показао телефон, судија је извукао жути картон не желећи да погледа снимак. Бесни капитен гостију је бацио телефон о рекламе, што је арбитар оценио као разлог за други жути, па га је искључио.

Тако је Сиваспор изгубио шансу да се врати у меч, Бешикташ је у последњих шест минута меча стигао и до убедљивих 3:0 и после пораза Алања скочио на другом место, одмах иза Галате.

Сиваспор игра слабију сезону од прошле коју су завршили на четвртом месту и налази се у доњем дому табеле.