СКАНДАЛОЗНО: Кадети Партизана пропустили да стигну Звезду па ДЕМОЛИРАЛИ ВРАТА!

Србија Данас/Телеграф
Stadion Partizana
Стадион Партизана / Извор: Профимедиа

Нису могли да суздрже бес.

И док у сениорској Суперлиги Србије београдски Партизан сања кикс Црвена звезде у трци за титулу првака, у кадетској лиги су баш такву шансу испистили.

Наиме, кадети Чукаричког победили су вршњаке Партизана у дербију 24. кола шампионата резултатом 3:2 и тако их за успорили у борби за титулу коју црно-бели воде са Црвеном звездом.

СТАНОЈЕВИЋ ПОНОВО О НЕДОСУЂЕНОМ ПЕНАЛУ: Тренер Партизана коментарисао и ПРЕМИРАЊЕ!

ПА ВАН БАСТЕН БИ ПОЗАВИДЕО: Ако не видите ову голчину Тадића - много ћете пропустити (ВИДЕО)

ШОК У НОВОМ ПАЗАРУ: Играч НОКАУТИРАО Лалатовића!

Партизан је овим поразом пропустио прилику да наплати кикс Звезде (реми са Војводином) и приђе им на само бод заостатка, што је очигледно резултирало великом нервозом у табору кадета Партизана који су се осрамотили понашањем после утакмице.

Наиме, како Телеграф сазнаје, кадети Партизана, међу којима има и репрезентативаца Србије, демолирали су врата свлачионице на стадиону БАСК-а тако што су их буквално поломили.

На шест кола до краја шампионата Звезда сада има четири бода вишка, док је Чукарички тријумфом стигао на три иза Партизана.

Голове за Брђане дали су Јанко Ракоњац у 23. минуту, Урош тегелтија у 38. и Никша Делибашић у 85. минуту. Стрелци за Партизан били су Богдан Мирчетић у 34. и Немања Илић у 65. минуту.

За Чукарички су играли: Мирковић, Д. тегелтија, Радојковић, Тодоровић, Стојановић, Адамовић, Делибашић, Вријевић, У. тегелтија, Суботић, Ракоњац. Тренер је Момир Милета.

За Партизан су играли: Ерић, Чорбић, Цимбаљевић, Боровић, Макаји, танасијевић, Мирчетић, Угрешић, Петрушић, Алексић, Илић. Тренер је Никола Јованић

Најновије вести о ФК Партизан прочитајте ОВДЕ.