СКОТЕ, ЗАШТО ТО РАДИШ МИТРУ? Катастрофа у Фуламу - све је УМРЛО у 97. минуту! А Митровић само гледа... (ВИДЕО)

18.04.2021. 17:28
Skot Parker i Aleksandar Mitrović
Скот Паркер и Александар Митровић / Извор: Профимедиа

Драма...

Нада о опстанку у Премијер лиги међу навијачима Фулама вероватно је умрла ове недеље. Њихови љубимци су били надомак великог подухвата у 32. колу, као гости, али су остали без победе против Арсенала у 97. минуту – 1:1 (0:0)!

СВЕЧАНО: Бибарс Natho на ифтару код легенде Партизана (ФОТО)

5 И ПО МИЛИОНА НА ТЕЛУ ЈЕЛЕНЕ ЂОКОВИЋ: Детаљ који носи Новакова супруга о коме се прича (ФОТО)

ШТА ЋЕ РЕЋИ ГРОБАРИ: Бивши играч Партизана без клуба, али желе га и црвено-бели!

Интер је ставио руку на Скудето, и у преосталих осам кола треба само да приведе посао крају. Али вечерас (20.45) гостује Наполију који се грчевито бори за Лигу шампиона. Квота на двојку је 2,45, на кеца 2,95, на икс 3,30, док је на GG3 квота 2,05. Погледајете све квоте кладионице MOZZART за Наполи - Интер.

До тог резултата су изабраници Скота Паркера стигли без Александра Митровића, који је преседео утакмицу на клупи. Имали су и доста среће да "тобџије" раније не поведу.

Арсенал је током већег дела меча имао иницијативу, а затресла се мрежа гостујућег тима у 40. минуту. Тада је Ектор Бељерин проиграо Данијела Кебаљоса, који је проследио лопту у мрежу, али је после интервенције ВАР-а утврђено да је том приликом био у офсајд позицији, па је остало 0:0.

Лаказет и Сака су у другом полувремену промашили изгледне прилике, а затим је неопрезни Габријел фаулирао Крега Посона у свом шеснаестерцу и досуђен је пенал за Фулам. Прву и једину добру прилику гостију на овом мечу искористио је Џош Маја.

Арсенал је после тога још агресивније нападао, али узалудно. Алфонсе Ареола је спустио рампу, чудесним интервенцијама је заустављао шутеве Бељерина и Пепеа, па се ћинило да ће злата вредни бодови припасти Фуламу. Међутим, то се ипак није догодило. Играо се 97. минут, када је после корнера, уз много среће, Едвард Нкетиа спровео лопту у мрежу.

Реми који Арсеналу не значи много, али по његовог градског ривала вероватно је погубан.

* Њукасл – Вест Хем 3:2 (2:0)

(Диоп 36. аутогол, Жоелинтон 41, Вилок 83 – Диоп 73, Лингард 78. пенал, цк. Досон 36)

* Вулверхемптон – Шефилд јунајтед 1:0 (0:0)