СЛЕДЕЋИ СУ ПРОТИВНИК ПАРТИЗАНА У ЛИГИ ЕВРОПЕ: Астана наместила нишанске справе

25.09.2019. 18:29
FK Astana
ФК Астана / Извор: Профимедиа

Шампион Казахстана убедљио тријумфовао у домаћем првенству.

Фудбалери Астане наредни су противник Партизана у Лиги Европе следеће недеље, а у шампионату Казахстана браничлац титуле није имао тежак посао у 27. колу.

НЕ СМИРУЈУ СЕ СТРАСТИ ПОСЛЕ ДЕРБИЈА: Стојковић баш ПЕЦНУО Звезду (ВИДЕО)

ОГЛАСИО СЕ И NATHO: Израелац ОБЈАВИО оно што су Гробари дуго ишчекивали!

НИЈЕ САМО ПОБЕДА У ДЕРБИЈУ: Партизанов фудбалер добио НАЈЛЕПШИ рођендански ПОКЛОН!

Астана је убедљиво дошла до три бода пошто је са 4:1 савладала Атирау и тако се вратила на трећу позицију и наставила потеру за Каиратом и Тоболом.

Гости су сав посао завршили већ у првом полувремену, а у вођство су дошли аутоголом хрватског интернационалца Марковића у 13. минуту. Само два ми нута касније предност је дуплирао Томасов, који је у 33. својим другим голом повисио на 3:0. Ротариу је пред одлазак на одмор у 45 2 минутау повисио на 4:0. Све што је домаћин успео било је да постигне почасни погодак преко Калмуратова у 89. минуту.

Погледајте како изгледа глумица и ТВ водитељка Софија Рајовић, бивша девојка Милоша Теодосића