КАКВОГ ДИЈАМАНТА СРБИЈА ИМА: Тедић дао први гол у Холандији! Лоб преко голмана, снашао се ПЕРФЕКТНО (ВИДЕО)

21.03.2021. 16:10
Tedić
Тедић / Извор: Фото: streamja printscreen/MN Press

Мајстор у настајању.

Слободан Тедић је постигао први гол у својој интернационалној каријери.

5% ВИШЕ ЗА КЛАЂЕЊЕ - Уплати депозит преко картице и освоји бонус

БОРЈАН НАПУСТИО БЕОГРАД: Породица га је испратила на аеродрому (ФОТО)

ТЕРЗИЋ СЕ ОГЛАСИО! Халандова неспортска реакција НИЈЕ ПРОШЛА НЕОПАЖЕНО! "Цео свет већ зна..." (ВИДЕО)

Тедићев Цволе савладао је Венло са 2:1 у првом мечу недељног програма у Холандији, а фудбалер Манчестер ситија на терен је крочио у 46. минуту утакмице.

Нашем младом репрезентативцу је било потребно 20 минута како уписао првенац у дресу холандског клуба. Лепо се снашао Тедић у шеснаестерцу гостију и из не баш лагане позиције главом погодио за 1:0.

Венло је само три минута касније изједначио после велике гужве и доста среће, да би Томас Лам поготком са беле тачке ипак донео сва три бода Зволеу.

Снови Јунајтеда о титули су пропали, па је ФА куп добра опција за трофеј. У овом такмичењу, Ђаволи данас (18.00) гостују Лестеру и очекује их тежак посао. Квота на двојку је 2,50, на кеца 2,85, а на GG3 2,00. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Лестер - Манчестер Јунајтед.

Слободан Тедић је прошле зиме из Чукаричког прешао у Манчестер сити, још неко време је наставио да игра за Брђане, да би га Грађани послали на позајмицу у Холандију септембра прошле године. Тедић на досадашњих осам утакмица има на конту по гол и асистенцију. Наравно, потребно је истакнути да је само у два наврата био стартер.

Млади Тедић је имао и тешку повреду крајем прошле године, а услед јаких болова које је имао после меча, хитно је послат у болницу, где је био до под надзором лекара.