18.08.2019. 22:43
Sinisa Mihajlović
Синиса Михајловић / Извор: Профимедиа

Доминација.

Фудбалери Болоње декласирали су Пизу на гостовању резултатом 3:0 (1:0). Ово је био први званични меч Болоњеза ове сезоне, а наш стручњак Синиша Михајловић може бити презадовољан партијом својих пулена.

АКРОПОЛИС КУП: Атински ТРИЛЕР припао Србији, Богдановић још једном ИЗДОМИНИРАО (ВИДЕО)

ГОРИ ТВИТЕР: Срби СЛАВЕ победу над Грцима! Помињу КРАЂУ и Амере!

ФИЋА ЗАПАЛИО ТВИТЕР: Гробари дижу у НЕБЕСА Стевановића! Пореде га са славним СКИЈАШЕМ и помињу НАПЛАТУ!

Болоња је повела у 21.минуту преко бившег везисте Милана Андрее Полија, који је погодио на асистенцију Соријана.

Гости су питање победника решили у само три минута другог дела. Најпре је млади репрезентативац Италије, Рикардо Орсолини погодио после одличне акције Паласија и Соријана, да би ветеран и сам погодио мрежу у 64.минуту сусрета.

Болоња ће се у наредној рунди Купа Италије састати са Удинезеом.

Погледајте како изгледа наша ТВ водитељка Нина Сеничар, бивша девојка италијанског нападача Марка Боријела