СМЕШИ МУ СЕ ЗЛАТНА КОПАЧКА: Пријовић избио на ПРВО место листе стрелаца у Грчкој (ВИДЕО)

05.05.2018. 22:29
Aleksandar Prijović
Александар Пријовић / Извор: Профимедиа

Српски репрезентативац у мечу против Платаниаса постигао два поготка.

ПАОК је славио на домаћем терену против екипе Платаниаса резултатом 3:0, у последњем колу грчког шампионата. Сва пажња је била уперена на српског репрезентативца Александра Пријовића, који је постигао два поготка против гостију са Крита и дошао до цифре од 19 првенстваних голова.

ЛУДИЛО НА ТВИТЕРУ! Навијачи бесни после ремија, на тапету је ЂУКИЋ (ФОТО)

А ГДЕ ЈЕ БАНЕ ИВАНОВИЋ? Откривено зашто бившег капитена нема у споту ОРЛОВА (ВИДЕО)

Он је постигао други и трећи погодак за црно-беле, и тако увећао предност коју им је у 9. минуту донео Димитрис Пелкас.

Наш голгетер је мрежу Платаниаса тресао у 15. односно 93. минуту и тако избио на прво место листе стрелаца испед Карима Ансарифарда из Олимпијакоса, са којим је уочи овог кола био изједначен на листи најбољих голгетера грчке лиге.

Пирејски тим свој меч 30. кола игра сутра када ће гостовати екипи ПАС Јанине, а видећемо да ли ће Ансафарид имати успети да испрати Пријовића, коме се смеши „златна копачка“ у грчкој лиги.

ПАОК је уочи ове утакмице већ обезбедио другу позицију на табели иза новог шампиона АЕК-а и учешће у квалификацијама за Лигу шампиона.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.