ЦИРКУС У СРПСКОМ ФУДБАЛУ: Да ли је меч НАМЕШТЕН, или су ови момци БАШ ОВОЛИКО СМОТАНИ?! (ВИДЕО)

02.05.2017. 21:27
Smederevo
Смедерево / Извор: Фото: Youtube/Printscreen/Fudbal Западне Србије

Друштвене мреже се усијале.

Утакмице на нижеразредним теренима у српском фудбалу, никад нису досадне. За разлику од професионалних рангова, стрелци умеју да се распуцају, а у дуелу Смедерева и Михајловца било је чак седам голова! Меч је игран у оквиру Српске лиге Запад, али ништа не би било чудно да домаћин није славио, после вођства домаћина на полувремену од 2:1. Кладионичарски све је дошло како треба: "из кеца у двојку" и седам плус. Гост се на крају радовао 4:3, али је публика умирала од смеха, због начина на који су голови постизани.

ПРИЗНАО: Искусни везиста јавно рекао која му је титула најдража (ФОТО)

БОГАТСТВО: Председник Реала обећао играчима РЕКОРДНЕ премије, али само под ОВИМ условом (ФОТО)

Похвалио се голом на ИНСТАГРАМУ, а онда је љубимац Делија добио САВЕТ на кога ТРЕБА да се УГЛЕДА (ФОТО)

Некадашњи суперлигаш је повео са 2:0 у првом полувремену, први гол су дали после невероватно ноншалантне реакције штопера Михајловца који је омогућио играчу некадашњег освајача Купа Србије да изађе сам пред голмана, који се такође није прославио реакцијом. И код другог гола, након ударца главом фудбалера Смедерева, после корнера није реаговао. Претходно су се играчи гостију максимално трудили да промашују шансе, чак су се и сударали пред голом, јер очигледно нису смели да воде на полувремену. Гост је на полувреме отишао ипак само са голом минуса, пошто је смањио на 1:2.

ЕВРОПСКИ ВЕЛИКАН НЕ ОДУСТАЈЕ: Желе првотимца Звезде као појачање за Лигу шампиона (ФОТО)

У другом полувремену тотално супротна ситуација. Оклопници су фактички пуштали противнике да им се ушетају у мрежу, а оно што је представљало прави циркус јесте да чак и у неким таквим ситуацијама фудбалери Михајловца нису дали гол и било је и промашивања лопте са два метра удаљености. Врхунац је виђен на крају када је Михајловац дао гол за 3:2, а голману је једна лагана лопта испала из руку и дошла до противничког играча, који је убацио у небрањену мрежу. Касније је дошао и гол за 4:2, а Смедерево је на крају дошло до утешног гола, који је такође био без претераног ангажовања гостију, да се заокружи и 7 , уколико је неко одиграо то на кладионици.