СУПЕРЛИГА: Звезда савладала Мачву после преокрета (ВИДЕО)

30.03.2019. 20:06
FK Crvena zvezda, FK Mačva
ФК Црвена звезда, ФК Мачва / Извор: МН Press

Нова победа црвено-белих.

Фудбалери Цревене звезде остварили су победу над Мачвом у 28. колу Суперлиге Србије. Црвено-бели су тријумфовали над Шапчанима резултатом 2:1 на стадиону "Рајко Митић" после преокрета. Мачва је до предности стигла преко Петра Гигића, али су онда уследили голови Ричмонда Боаћија и Ел Фарду Бена којима је тим из Љутице Богдана дошао до бодова.

ПЛЕЈ-ОФ АБА ЛИГЕ: Партизан - Црвена звезда (УЖИВО)

ОДЛУКА ЈЕ ПАЛА: Звезда ОСЛАБЉЕНА напада финале (ФОТО)

ЗВЕЗДА ДОЧЕКУЈЕ МАЧВУ: Ово су Милојевићеви АДУТИ у борби за нове бодове (САСТАВИ)

Предност Шапчанима донео је Петар Гигић поготком у 15. минуту утакмице. Најпре је Милосављевић на левој страни лепо пронашао простор и убацио лопту у средину, где је Гигић налетео на њу и посало је иза леђа Милана Борјана.

Ипак, гости нису успели да задрже предност до полувремена. Ричмонд Боаћи је у 37. минуту поравнао резултат после фантастичног потеза Чаушића. Најпре је Марин проиграо Родића на левој страни, а овај је центрирао у средину где је Чаушић сјајно грудима спустио лопту за нападача из Гане који је показао свој голгетерски њух.

Успели су црвено-бели да у потпуности прекрену резултат у своју корист. На истеку 75. минута голман Шапчана Душан Пулетић неопрезно је зауставио Боаћија у шеснаестерцу, а судија Зоран Широки показао на "белу тачку". Сигуран реализатор најстроже казне био је Ел Фарду Бен, за вођство Милојевићевог тима.

ЦИФРА ОД КОЈЕ СЕ ВРТИ У ГЛАВИ: Нећете веровати колико је Звезда ЗАРАДИЛА у 2018. години (ФОТО)

СВЕ ЈЕ БИЛА ЛАЖ! Директор Ајнтрахта ШОКИРАО изјавом о ПОНУДАМА за Луку Јовића! (ФОТО)

КЛОП ЈЕ БИО БАШ ДИРЕКТАН! Марко колико ПЛАЋАШ новинаре у Немачкој?