ШОК ЗА ШОКОМ! Србија за ПЕТ минута просула 2:0, НЕВЕРОВАТАН пад Орлова (ВИДЕО)

12.06.2022. 22:08
Dragan Stojković Piksi, Fudbalska reprezentacija Srbije
Драган Стојковић Пикси, Фудбалска репрезентација Србије / Извор: МН Press

Све добро бачено у воду.

Нестварно лоше су у друго полувреме ушли изабраници Драгана Стојковића, пошто је Словенија преко Черина и Шешка поравнала на 2:2.

Mozzart части: Квота на победу Србије је највећа на свету

КАКО ИГРА СРБИЈА! "Роналдињовски потез" Тадића, а онда Митар РАЗБИЈАЧ за 2:0, Орлови плешу у Стожицама (ВИДЕО)

"ЗАИГРАЈ БОКОВИМА" Каква акција фулбекова, Младеновић бравурозно нашао Живковића, а он матирао Облака (ВИДЕО)

Све што су добро урадили за полувреме, просули су за осам минута Орлови.

Умакао је Шпорар у 48. минуту задњој линији Орлова, убацио једну попречну лопту у 16 метара, нико од наших играча није одреаговао, па је Гнезда Черин резантним ударцем са ивице казненог простора преварио Вању Милинковић-Савића.

Словенци ношени тим раним голом, још једном су затресли мрежу Србије и то само пет минута касније.

Шешко је искористио пас од Куртића на 11 метара од гола и унутрашњим делом стопала поравнао резултат.