СОН И КЕЈН БРОЈАЛИ ДО ПЕТ: Корејац постигао четири поготка, Енглез исто толико асистенција и гол! Лудило (ВИДЕО)

20.09.2020. 16:09
Hjung Min Son
Хјунг Мин Сон / Извор: Реутерс

Какав меч.

Фудбалери Тотенхема победили су  на гостујућем терену Саутемптон са 5:2, у утакмици другог кола Премијер лиге.

ТРАНСФЕР БОМБА СВЕ БЛИЖА: Деле Али напушта Тотенхем и прелази у ОВОГ гиганта!

ЦРНО-БЕЛИМА НЕЋЕ БИТИ ЛАКО: Из Златобора поручују "Партизан може да се победи"

СРБИН ОШТРО РЕАГОВАО НА ЖРЕБ ЗА ЛЕ: Противник им је тим из тзв. Косова!

Четири гола постигао је Сон Хјун Мин, а сваки пут асистент му је био Хари Кејн. Јужнокорејски фудбалер голове је постигао у другом минуту надокнаде првог полувремена, у 47. минуту, 64. и 73. минуту.

Кејн је постигао пети гол у 82. минуту. Он је био стрелац и на почетку утакмице, у трећем минуту, али је после употребе ВАР технологије погодак поништен због офсајда.

Реал Мадрид отвара нову сезону у Примери вечерас (21.00), и то тешким гостовањем Сосиједаду. Видећемо како је Зидан сложио екипу за ново првенство, а квота на двојку је 1,80, док је дупла шанса 1X 2,02, а опклада 3 носи квоту 1,60. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Сосиједад - Реал Мадрид.

Кејн је шести играч који је имао четири асистенције у једној премијерлигашкој утакмици, али први Енглез коме је то успело. Он је током целе прошле сезоне имао само две асистенције у Премијер лиги.

Двоструки стрелац у екипи из Саутемптона био је Дени Ингс, головима у 32. минуту и 89. минуту из једанаестерца.

Тотенхем сада има три бода, након што је у првом колу изгубио од Евертона (0:1). Саутемптон је претрпео и други пораз, након оног од Кристал Паласа (0:1) у првом колу.