ШПАНСКИ СУПЕРКУП: Барселони трофеј, али и нови ПРОБЛЕМИ (ВИДЕО+ФОТО)

18.08.2016. 00:58
Arda
Арда / Извор: Реутерс

Клуб из Каталоније убедљиво савладао Севиљу и у реваншу.

Барселона је и реванш мечу Суперкупа Шпаније декласирала Севиљу (3:0, први меч 2:0) и обезбедила освајање пехара који јој је прошле сезоне измакао после дебакла од Атлетик Билбаоа. Тренер Луис Енрике међутим неће по добром памтити меч јер је остао без још једног првотимца у наредном периоду, повредио се Хавијер Маскерано.

ПЛЕЈ-ОФ ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА: Лудогорец се не шали, Бугари на прагу ГРУПНЕ фазе!

Барселону је у комбинованом саставу ка победи предводио двоструки стрелац Арда Туран, који је био стрелац у 10. и 47. минуту, а овај други је био прелеп, погледајте га на линку испод. Између Туранових голова, у 33. минуту, голман Барселоне Клаудио Браво је одбранио пенал капитену Севиље Висентеу Ибори. Коначних 3:0 поставио је Лео Меси у 56. минуту.

АНЂЕЛА ЈЕ МАЛИ АНЂЕО КОЈА ВОЛИ ПАРТИЗАН: Помозите јој да би ОЗДРАВИЛА (ВИДЕО ФОТО)

И НЕМАЊА У ТРАНСУ: Ево шта је Матић ПОНУДИО Давору Штефанеку (ФОТО)

Барселона је декласирала Севиљу, али тренер Луис Енрике има нове проблеме, пошто се повредио Хавијер Маскерано и тако прикључио у ординацији Андресу Инијести и Жеремију Матјеу. Аргентинац је 15 минута пре краја меча храмљући напустио терен и чека га пауза. Севиљи није помогла чињеница да је играла са играчем више последњих 15 минута, пошто је Маскерано изашао кад је Енрике већ направио све три дозвољене измене.

ПРЕД МЕЧ СА ХОЛАНЂАНИМА: ЛАЛА жели да ОБРАДУЈЕ новосадске "лале" (ФОТО)

ПОЈАЧАЊЕ ЗА СКУДЕТО: Наследник КАФУА потписао за Рому (ВИДЕО ФОТО)