14.05.2023. 20:02
FK Kolubara
ФК Колубара / Извор: МН Press

Избегли пораз у последњим секундама.

Фудбалери Колубаре и Напретка ремизирали су у Лазаревцу (2:2) у утакмици петог кола плеј-аута Суперлиге Србије.

ИЗ ЗВЕЗДЕ НА СЕЛЕКТОРСКО МЕСТО? После титуле са црвено-белима преузима тим пред квалификације за Евро

АПР ОБЈАВИО БРОЈКЕ: Вечити заједно дугују преко 100 милиона евра

Крушевљани су повели већ у 18. минуту меча голом Бојана Чечарића, а изједначење Колубари донео је Урош Ђурановић из једанаесрерца пред крај првог полувремена.

Резултат 1:1 остао је на снази све до 80. минута, када су и гости изнудли најстрожу казну, а прецизан са беле тачке био је Бојан Матић.

Изгледало је да ће то бити гол одлуке, али Колубара у последњим тренуцима надокнаде времена голом Ђокића долази до бода - 2:2. Он је једну одбијену лопту захватио искоса са леве стране и послао је у супротни угао.