СЕРИЈА А: Де Лихт за прву победу "Старе даме"

22.09.2021. 21:09
FK Juventus
ФК Јувентус / Извор: Реутерс

После преокрета.

Јувентус је у петом колу Серије А успео да оствари прву победу у шампионату. Гости из Торина били су бољи од Специје резултатом 2:3.

ЧЕЛСИ ЖЕЛИ ТИТУЛУ: У Лондону спремни за два озибљна јануарска појачања (ФОТО)

НЕ ОДУСТАЈЕ ОД ФУДБАЛА: Ето кандидат за председника ФС Камеруна

БАЈЕРН БИ ДА СЕ ПОЈАЧА ИЗ ЧЕЛСИЈА: Нешто се ту пита и Тухел (ФОТО)

Повео је Јувентус голом Кина у 28. минуту, али је предност гостију трајала свега 5 минута. Гјаси је донео изједначење Специји. У другом полувремену шок за Јувентус, 2:1 за Специју стрелац гола је Антисте у 49. минуту. Тада се чинило да ће и овога пута "Стара дама" остати кратких рукава. Међутим, у 59 минуту улази Мората и креће преокрет гостију. Прво је резултатом поравнао Кијеза у 66. минуту, да би ново водство донео Де Лихт у 72. минуту.

Јувентус је овом победом побољшао своју ситуацију и сад се налази на 12. месту. Специја је на месту број 18.

И једни и други у следећем колу играју на свом терену. Специја против Милана, а Јувентус са Сампдоријом.

Погледајте како изгледа Ивана Игњатовић, девојка Зорана Поповића.