СПЕКУЛАЦИЈЕ ДА ДОЛАЗИ У ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУ: Тедић проговорио о великом успеху

03.06.2020. 21:19
Slobodan Tedić
Слободан Тедић / Извор: МН Press

Чукарички његовим хет-триком отишао у полуфинале Купа Србије.

Нападач Чукаричког Слободан Тедић, који је постигао хет-трик у преокрету Чукаричког против Радничког из Ниша за пласман у полуфинале Купа Србије победом од 3:2, рекао је да је за све што се догодило у мечу са Нишлијама био заслужан тим.

А ПРИЧА СЕ ДА ИДЕ У ЗВЕЗДУ: Какав преокрет у Купу - ТРИ гола за преокрет у 92. минуту! (ВИДИТЕ ГОЛОВЕ)

ИВИЋ НА ЦЕНИ: Не остаје у Макабију, великан је већ бацио око на њега (ФОТО)

ОВО ЋЕ ОДУШЕВИТИ СВЕ СРБЕ: Аријана окачила Михину слику и ПОКАЗАЛА шта му је у СРЦУ!

- Као и против Војводине, слабије смо ушли у утакмицу, лошији смо били у првом полувремену. У наставку смо доминирали, одлично смо одрадили пресинг, надокнадили смо агресију која нам је недостајала. По мом мишљењу, заслужено смо победили и остварили пласман у полуфинале Купа Србије - рекао је Тедић после меча.

Нападач Манчестер Ситија на позајмици у Чукаричком, за којег се увелико спекулише да би следећу сезону могао да проведе у Црвеној звезди, није желео себе да истиче у први план већ читаву екипу.

- Ђорђе Петровић је одбранио пенал на 2:1 за њих, тешко да бисмо се вратили да није било тако. Ово је ипак победа читавог тима, сви су заслужни, борили смо се, заједно са момцима на клупи и тренерима. Ово је мој први хет-трик, памтићу га до краја живота, заиста сам срећан због тога. Али, већ размишљамо о следећој утакмици против Инђије, настављамо нашу борбу за пласман у Европу - закључио је Тедић који је сачувао лопту са меча за успомену.

Погледајте како изгледа Јулијана Тригубчак, позната хокејашка навијачица.

ЂАВОЛИ ЛОШЕ РАЧУНАЛИ: Понудили 80 милиона за овог играча и глатко одбијени (ФОТО)

САВО ГРМИ ПОСЛЕ ПОБЕДЕ: Неки играчи су ПОТРОШИЛИ кредите!

ТРАГЕДИЈА СРПСКОГ ДЕЧАКА ГА ПОТРЕСЛА: Мбапе послао поруку за Ђорђевића - емотивно, са ТРИ срца (ФОТО)